2024 BOLU ŞAMPİYON KÖYLER FUTBOL TURNUVASI HAKEM GÖREVLENDİRMELERİ

2024 BOLU ŞAMPİYON KÖYLER FUTBOL TURNUVASI HAKEM GÖREVLENDİRMELERİ
MAÇ NOGRUPTARİHSAATA TAKIMIB TAKIMISAHAHAKEM
129A22.07.202419:00ÖMERLER KÖYÜYUKARI ÇAMLI KÖYÜSENTETİK-1FATİH GÜMÜŞOK
130B22.07.202419:00GÖLCÜK-ÇOBANKAYAYENİCEPINAR KÖYÜSENTETİK-2HAKAN ERKAN
131C22.07.202419:00KUZÖREN KÖYÜBOZARMUT KÖYÜSENTETİK-3ÖMER FARUK KILIÇ
132D22.07.202419:00SAZAK ŞEYHLER KÖYÜBERK KÖYÜSENTETİK-4SAMET ÜNALAN
133A22.07.202420:15SAZAKKINIK-MURATLARYENİ AKÇAKAVAK KÖYÜSENTETİK-1FATİH GÜMÜŞOK
134B22.07.202420:15DEĞİRMENDERE KÖYÜYENİ ÇAYDURT KÖYÜSENTETİK-2HAKAN ERKAN
135C22.07.202420:15TARAKÇI KÖYÜTOPARDIÇ KÖYÜSENTETİK-3ÖMER FARUK KILIÇ
136D22.07.202420:15ÇAYIR KÖYÜYAKABAYAT KÖYÜSENTETİK-4SAMET ÜNALAN
137A22.07.202421:30GEŞTÜREN KÖYÜBALTALI KÖYÜSENTETİK-1CAN DURGUT
138B22.07.202421:30PELİTÇİK KÖYÜÇAMPINAR KÖYÜSENTETİK-2ADEM CENIK
139C22.07.202421:30HAMZABEY KÖYÜÇAYGÖKPINAR KÖYÜSENTETİK-3OLGUN AKMAN
140D22.07.202421:30TEKKE IŞIKLAR KÖYÜYENİ GÜNEY KÖYÜSENTETİK-4İLKER AKBAYIR
141A22.07.202422:45MUSLUKLAR KÖYÜÖRENCİK KÖYÜSENTETİK-1CAN DURGUT
142B22.07.202422:45MESCİLER KÖYÜAFŞAR KÖYÜSENTETİK-2ADEM CENİK
143C22.07.202422:45KÖPRÜCÜLER KÖYÜALIÇÖREN KÖYÜSENTETİK-3OLGUN AKMAN
144D22.07.202422:45KIZILAĞIL KÖYÜTEKKE DERE KÖYÜSENTETİK-4İLKER AKBAYIR
145E23.07.202419:00GÖKPINAR KÖYÜBAKIRLI KÖYÜSENTETİK-1OLGUN AKMAN
146F23.07.202419:00MÜSTAKİMLER-TOKMAKLARAĞAÇÇILAR KÖYÜSENTETİK-2HAKAN ERKAN
14723.07.202419:00KINDIRA KÖYÜYENİ PELİTÇİK KÖYÜSENTETİK-3ÖMER FARUK KILIÇ
148H23.07.202419:00ERİCEK KÖYÜYUVA KÖYÜSENTETİK-4FATİH GÜMÜŞOK
149E23.07.202420:15SULTANBEY KÖYÜÇUKURÖREN KÖYÜSENTETİK-1OLGUN AKMAN
150F23.07.202420:15YUMRUKAYA KÖYÜDOĞANCI KÖYÜSENTETİK-2HAKAN ERKAN
15123.07.202420:15YAZIÖREN KÖYÜBÜRNÜK KÖYÜSENTETİK-3ÖMER FARUK KILIÇ
152H23.07.202420:15YAKUPLAR-YENİKÖYÇATAKÖREN KÖYÜSENTETİK-4FATİH GÜMÜŞOK
153E23.07.202421:30RÜZGARLAR KÖYÜTAŞOLUK KÖYÜSENTETİK-1CAN DURGUT
154F23.07.202421:30OĞULDURUK KÖYÜDEMİRCİLER KÖYÜSENTETİK-2ADEM CENİK
15523.07.202421:30FASIL-ÇÖLMEKÇİLERÇAMYAYLA KÖYÜSENTETİK-3UMUT SALİH ÖZCAN
156H23.07.202421:30ÇEPNİ KÖYÜÇANAKÇILAR KÖYÜSENTETİK-4SAMET ÜNALAN
157E23.07.202422:45KOZLU KÖYÜBANAZ KÖYÜSENTETİK-1CAN DURGUT
158F23.07.202422:45KOL KÖYÜSARAYCIK KÖYÜSENTETİK-2ADEM CENİK
15923.07.202422:45YENİSEFA-GÖVEMSUSUZKINIK KÖYÜSENTETİK-3UMUT SALİH ÖZCAN
160H23.07.202422:45KARCA KÖYÜBAHÇEKÖYSENTETİK-4SAMET ÜNALAN