• https://www.facebook.com/bolutffhgd/
  • https://twitter.com/bolutffhgd

CEZMİ OFLAZ VETERANLAR TURNUVASI HAKEM GÖREVLENDİRMELERİ

CEZMİ OFLAZ VETERANLAR TURNUVASI HAKEM GÖREVLENDİRMELERİ
MAÇ NOGRUPTARİHSAATA TAKIMIB TAKIMISAHAHAKEM
1A19.06.1819:30SAHA KOMİSERLERİ DERNEĞİENİŞTENİN YERİSENTETİK 1-1SİNAN YILGÜNDÜZ
2A19.06.1819:30JOTUN HİSARSPORGHSİM SPORSENTETİK 1-2ALİ SEÇİLMİŞ
3A19.06.1820:45SEM-MAKÇAĞSU HASTANESİSENTETİK 1-1SİNAN YILGÜNDÜZ
4A19.06.1820:45ÇITIRLENT-GÜZELSUR İNŞ.AKKENT TOAR YAPISENTETİK 1-2ALİ SEÇİLMİŞ
5B20.06.1819:30ÖZYAPI MİMARLIKCENGİZAY İNŞAATSENTETİK 1-1ARİF ERGÜN
6B20.06.1819:30KÖROĞLU BETONHAKKI ALPER İNŞ.A.ESENTETİK 1-2ALİ SEÇİLMİŞ
7B20.06.1820:45BOLU BETONELVAN İNŞAAT KIZIK BESKSENTETİK 1-1ARİF ERGÜN
8B20.06.1820:45KALE YAPISÜMERSARAYSENTETİK 1-2ALİ SEÇİLMİŞ
9A21.06.1819:30AKKENT TOAR YAPIJOTUN HİSARSPORSENTETİK 1-1KORAY DOĞANSOY
10A21.06.1819:30ÇAĞSU HASTANESİÇITIRLENT-GÜZELSUR İNŞ.SENTETİK 1-2İLKER AKBAYIR
11A21.06.1820:45GHSİM SPORSAHA KOMİSERLERİ DERNEĞİSENTETİK 1-1KORAY DOĞANSOY
12A21.06.1820:45ENİŞTENİN YERİSEM-MAKSENTETİK 1-2İLKER AKBAYIR
13B22.06.1819:30HAKKI ALPER İNŞ.A.EBOLU BETONSENTETİK 1-1UMUT KILIÇ
14B22.06.1819:30ELVAN İNŞAAT KIZIK BESKKALE YAPISENTETİK 1-2FİKRİ ALAGÖZOĞLU
15B22.06.1820:45CENGİZAY İNŞAATKÖROĞLU BETONSENTETİK 1-1UMUT KILIÇ
16B22.06.1820:45SÜMERSARAYÖZYAPI MİMARLIKSENTETİK 1-2FİKRİ ALAGÖZOĞLU
17A25.06.1819:30SAHA KOMİSERLERİ DERNEĞİAKKENT TOAR YAPISENTETİK 1-1İLKER AKBAYIR
18A25.06.1819:30ÇITIRLENT-GÜZELSUR İNŞ.SEM-MAKSENTETİK 1-2CAN DURGUT
19A25.06.1820:45JOTUN HİSARSPORÇAĞSU HASTANESİSENTETİK 1-1İLKER AKBAYIR
20A25.06.1820:45GHSİM SPORENİŞTENİN YERİSENTETİK 1-2CAN DURGUT
21B26.06.1819:30ELVAN İNŞAAT KIZIK BESKSÜMERSARAYSENTETİK 1-1SİNAN YILGÜNDÜZ
22B26.06.1819:30KÖROĞLU BETONÖZYAPI MİMARLIKSENTETİK 1-2ARİF ERGÜN
23B26.06.1820:45BOLU BETONCENGİZAY İNŞAATSENTETİK 1-1SİNAN YILGÜNDÜZ
24B26.06.1820:45KALE YAPIHAKKI ALPER İNŞ.A.ESENTETİK 1-2ARİF ERGÜN
25A28.06.1819:30SEM-MAKJOTUN HİSARSPORSENTETİK 1-1HAKAN ERKAN
26A28.06.1819:30ENİŞTENİN YERİÇITIRLENT-GÜZELSUR İNŞ.SENTETİK 1-2UMUT KILIÇ
27A28.06.1820:45ÇAĞSU HASTANESİSAHA KOMİSERLERİ DERNEĞİSENTETİK 1-1HAKAN ERKAN
28A28.06.1820:45AKKENT TOAR YAPIGHSİM SPORSENTETİK 1-2UMUT KILIÇ
29B29.06.1819:30CENGİZAY İNŞAATKALE YAPISENTETİK 1-1FİKRİ ALAGÖZOĞLU
30B29.06.1819:30ÖZYAPI MİMARLIKBOLU BETONSENTETİK 1-2BATUHAN TOPÇU
31B29.06.1820:45HAKKI ALPER İNŞ.A.EELVAN İNŞAAT KIZIK BESKSENTETİK 1-1FİKRİ ALAGÖZOĞLU
32B29.06.1820:45SÜMERSARAYKÖROĞLU BETONSENTETİK 1-2BATUHAN TOPÇU
33A02.07.1819:30GHSİM SPORÇAĞSU HASTANESİSENTETİK 1-1FİKRİ ALAGÖZOĞLU
34A02.07.1819:30ENİŞTENİN YERİAKKENT TOAR YAPISENTETİK 1-2HAKAN ERKAN
35A02.07.1820:45SAHA KOMİSERLERİ DERNEĞİSEM-MAKSENTETİK 1-1FİKRİ ALAGÖZOĞLU
36A02.07.1820:45JOTUN HİSARSPORÇITIRLENT-GÜZELSUR İNŞ.SENTETİK 1-2HAKAN ERKAN
37B03.07.1819:30ELVAN İNŞAAT KIZIK BESKCENGİZAY İNŞAATSENTETİK 1-1İLKER AKBAYIR
38B03.07.1819:30SÜMERSARAYHAKKI ALPER İNŞ.A.ESENTETİK 1-2KORAY DOĞANSOY
39B03.07.1820:45KALE YAPIÖZYAPI MİMARLIKSENTETİK 1-1İLKER AKBAYIR
40B03.07.1820:45BOLU BETONKÖROĞLU BETONSENTETİK 1-2KORAY DOĞANSOY
41A05.07.1819:30ÇITIRLENT-GÜZELSUR İNŞ.SAHA KOMİSERLERİ DERNEĞİSENTETİK 1-1ALİ SEÇİLMİŞ
42A05.07.1819:30JOTUN HİSARSPORENİŞTENİN YERİSENTETİK 1-2ARİF ERGÜN
43A05.07.1820:45SEM-MAKGHSİM SPORSENTETİK 1-1ALİ SEÇİLMİŞ
44A05.07.1820:45ÇAĞSU HASTANESİAKKENT TOAR YAPISENTETİK 1-2ARİF ERGÜN
45B06.07.1819:30KÖROĞLU BETONKALE YAPISENTETİK 1-1SİNAN YILGÜNDÜZ
46B06.07.1819:30BOLU BETONSÜMERSARAYSENTETİK 1-2CAN DURGUT
47B06.07.1820:45ÖZYAPI MİMARLIKELVAN İNŞAAT KIZIK BESKSENTETİK 1-1SİNAN YILGÜNDÜZ
48B06.07.1820:45CENGİZAY İNŞAATHAKKI ALPER İNŞ.A.ESENTETİK 1-2CAN DURGUT
49A09.07.1819:30GHSİM SPORÇITIRLENT-GÜZELSUR İNŞ.SENTETİK 1-1BATUHAN TOPÇU
50A09.07.1819:30AKKENT TOAR YAPISEM-MAKSENTETİK 1-2SİNAN YILGÜNDÜZ
51A09.07.1820:45SAHA KOMİSERLERİ DERNEĞİJOTUN HİSARSPORSENTETİK 1-1BATUHAN TOPÇU
52A09.07.1820:45ENİŞTENİN YERİÇAĞSU HASTANESİSENTETİK 1-2SİNAN YILGÜNDÜZ
53B10.07.1819:30ELVAN İNŞAAT KIZIK BESKKÖROĞLU BETONSENTETİK 1-1HAKAN ERKAN
54B10.07.1819:30HAKKI ALPER İNŞ.A.EÖZYAPI MİMARLIKSENTETİK 1-2ARİF ERGÜN
55B10.07.1820:45KALE YAPIBOLU BETONSENTETİK 1-1HAKAN ERKAN
56B10.07.1820:45SÜMERSARAYCENGİZAY İNŞAATSENTETİK 1-2ARİF ERGÜN
57 12.07.1819:30HAKKI ALPER İNŞ.A.EENİŞTENİN YERİSENTETİK 1-1KORAY DOĞANSOY
58 12.07.1820:45ÇAĞSU HASTANESİELVAN İNŞAAT KIZIK BESKSENTETİK 1-2HAKAN ERKAN
59 13.07.1819:30AKKENT TOAR YAPIKALE YAPISENTETİK 1-1KORAY DOĞANSOY
60 13.07.1820:45CENGİZAY İNŞAATJOTUN HİSARSPORSENTETİK 1-2UMUT KILIÇ
61 16.07.1819:30AKKENT TOAR YAPIJOTUN HİSARSPORSENTETİK 1-1BATUHAN TOPÇU
62 16.07.1820:45HAKKI ALPER İNŞ.A.EELVAN İNŞAAT KIZIK BESKSENTETİK 1-2UMUT KILIÇ
63 18.07.1818:30ELVAN İNŞAAT KIZIK BESKJOTUN HİSARSPORSENTETİK 1-1CAN DURGUT
64 18.07.1819:45HAKKI ALPER İNŞ.A.EAKKENT TOAR YAPISENTETİK 1-2SİNAN YILGÜNDÜZ