T.C.
ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
2017-2018 YILI
ŞEHİT OZAN ÖZEN FUTSAL(SALON FUTBOLU)
TURNUVASI MÜSABAKA FİKSTÜRÜ
TAKIMLAR | TARİH | SAAT | YER | HAKEM | HAKEM | MASA HAKEMİ |
BESYO –SAĞLIK Y.O. | 13 KASIM 2017 PAZARTESİ | 17:30 | SALON C | HAKAN ERKAN | SAVAŞ SARICAN | YONCA KARAGÖZ |
YAB.DİL.Y.O. – BOLU MYO. | 13 KASIM 2017 PAZARTESİ | 18:30 | SALON C | SAVAŞ SARICAN | HAKAN ERKAN | YONCA KARAGÖZ |
TIP FAK. – GÜZEL SAN.FAK. | 13 KASIM 2017 PAZARTESİ | 19:30 | SALON C | KORAY DOĞANSOY | UMUT KILIÇ | ALİCAN AKTAĞ |
YAŞAR ÇELİK MYO. – MÜH.Mİ.FAK. | 13 KASIM 2017 PAZARTESİ | 20:30 | SALON C | UMUT KILIÇ | KORAY DOĞANSOY | ALİCAN AKTAĞ |
FEN-EDE.FAK. – EĞİTİM FAK. | 14 KASIM 2017 SALI | 19:30 | SALON C | SEMİH GÜNER | CANSER KARAĞAÇLI | BÜŞRA TEMİZER |
MENGEN MYO. – SEBEN MYO. | 14 KASIM 2017 SALI | 20:30 | SALON C | SEMİH GÜNER | CANSER KARAĞAÇLI | BÜŞRA TEMİZER |
F.T.R.Y.O.-İSA | 15 KASIM 2017 ÇARŞAMBA | 17:30 | SALON C | BATUHAN TOPÇU | İLKER AKBAYIR | İLKER YAVUZ |
GEREDE MYO. – SAĞ.HİZ.MYO. | 15 KASIM 2017 ÇARŞAMBA | 18:30 | SALON C | İLKER AKBAYIR | BATUHAN TOPÇU | İLKER YAVUZ |
DİŞ HEK.FAK.-TURİZM | 15 KASIM 2017 ÇARŞAMBA | 19:30 | SALON C | SİNAN YILGÜNDÜZ | FİKRİ ALAGÖZOĞLU | F.GÖKHAN CAN |
S.ASTARCI MYO. – BOLU MYO. | 15 KASIM 2017 ÇARŞAMBA | 20:30 | SALON C | FİKRİ ALAGÖZOĞLU | SİNAN YILGÜNDÜZ | F.GÖKHAN CAN |
BESYO – YAB.DİL. Y.O. | 15 KASIM 2017 ÇARŞAMBA | 21:30 | SALON C | SİNAN YILGÜNDÜZ | FİKRİ ALAGÖZOĞLU | F.GÖKHAN CAN |
TIP FAK. YAŞAR ÇELİK MYO. | 16 KASIM 2017 PERŞEMBE | 19:30 | SALON C | ARİF ERGÜN | KEMAL ERGÜN | ABDÜRRAHİM KAYA |
İ.İ.B.F. – MÜH.Mİ.FAK. | 16 KASIM 2017 PERŞEMBE | 20:30 | SALON C | ARİF ERGÜN | ABDÜRRAHİM KAYA | KEMAL ERGÜN |
F.T.R.O.-SAĞLIK HİZ.MYO. | 17 KASIM 2017 CUMA | 17:30 | SALON C | UMUT ERTEMEL | MERT ELBAHADIR | ERKAN GÜNAY |
GEREDE MYO. – DİŞ HEK.FAK. | 17 KASIM 2017 CUMA | 18:30 | SALON C | MERT ELBAHADIR | UMUT ERTEMEL | ERKAN GÜNAY |
İSA – TURZİM OT Y.O. | 17 KASIM 2017 CUMA | 19:30 | SALON C | CAN DURGUT | BAYRAM ÖZTÜRK | M. KAAN GÜVEN |
İLETİŞİM FAK. –SEBEN MYO. | 17 KASIM 2017 CUMA | 20:30 | SALON C | CAN DURGUT | M. KAAN GÜVEN | BAYRAM ÖZTÜRK |
FEN-EDE.FAK. MENGEN MYO. | 17 KASIM 2017 CUMA | 21:30 | SALON C | CAN DURGUT | M. KAAN GÜVEN | BAYRAM ÖZTÜRK |
F.T.R.Y.O.-TURİZM OT.Y.O. | 20 KASIM 2017PAZARTESİ | 17:30 | SALON C | FİKRİ ALAGÖZOĞLU | ALİ SEÇİLMİŞ | GÜLŞEN ÖĞET |
SAĞ.HİZ.MYO. – DİŞ HEK. FAK. | 20 KASIM 2017PAZARTESİ | 18:30 | SALON C | ALİ SEÇİLMİŞ | FİKRİ ALAGÖZOĞLU | GÜLŞEN ÖĞET |
İSA – GEREDE MYO. | 20 KASIM 2017 PAZARTESİ | 19:30 | SALON C | UMUT KILIÇ | İLKER AKBAYIR | ÖZKAN ELİKAYA |
EĞİTİM FAK. – MENGEN MYO. | 20 KASIM 2017PAZARTESİ | 20:30 | SALON C | İLKER AKBAYIR | UMUT KILIÇ | ÖZKAN ELİKAYA |
İLETİŞİM FAK. FEN-EDE.FAK. | 20 KASIM 2017PAZARTESİ | 21.30 | SALON C | UMUT KILIÇ | İLKER AKBAYIR | ÖZKAN ELİKAYA |
S.ASTARCI MYO.-BESYO | 21 KASIM 2017 SALI | 19:30 | SALON C | CAN DURGUT | SİNAN YILGÜNDÜZ | B. İREM FEDEKAR |
SAĞLIK Y.O. – YAB.DİL.Y.O. | 21 KASIM 2017 SALI | 20:30 | SALON C | SİNAN YILGÜNDÜZ | CAN DURGUT | B. İREM FEDEKAR |
İ.İ.B.F.-TIP FAK. | 22 KASIM 2017 ÇARŞAMBA | 17:30 | SALON C | ARİF ERGÜN | BATUHAN TOPÇU | TARKAN DOĞANCI |
GÜZEL SAN.FAK. – Y.ÇELİK MYO. | 22 KASIM 2017 ÇARŞAMBA | 18:30 | SALON C | BATUHAN TOPÇU | ARİF ERGÜN | TARKAN DOĞANCI |
EĞİTİM FAK.İLETİŞİM FAK. | 22 KASIM 2017 ÇARŞAMBA | 19:30 | SALON C | SAVAŞ SARICAN | HAKAN ERKAN | VOLKAN TİRYAKİ |
SEBEN MYO. –FEN-EDE.FAK. | 22 KASIM 2017 ÇARŞAMBA | 20:30 | SALON C | HAKAN ERKAN | SAVAŞ SARICAN | VOLKAN TİRYAKİ |
F.T.R.Y.O. – DİŞ HEK.FAK. | 23 KASIM 2017 PERŞEMBE | 19:30 | SALON C | SEMİH GÜNER | CANSER KARAĞAÇLI | KEMAL ERGÜN |
TURİZM OTL.Y.O.-GEREDE MYO. | 23 KASIM 2017 PERŞEMBE | 20:30 | SALON C | SEMİH GÜNER | KEMAL ERGÜN | CANSER KARAĞAÇLI |
SAĞLIK HİZ.MYO. – İSA | 23 KASIM 2017 PERŞEMBE | 21:30 | SALON C | İİPTAL |
|
|
MÜH.Mİ.FAK. – TIP FAK. | 24 KASIM 2017 CUMA | 17:30 | SALON C | KORAY DOĞANSOY | MERT ELBAHADIR | F.GÖKHAN CAN |
GÜZEL SAN.FAK. –İ.İ.B.F. | 24 KASIM 2017 CUMA | 18:30 | SALON C | KORAY DOĞANSOY | MERT ELBAHADIR | F.GÖKHAN CAN |
SAĞLIK Y.O.-S.ASTARCI MYO. | 24 KASIM 2017 CUMA | 19:30 | SALON C | UMUT ERTEMEL | M.KAAN GÜVEN | İLYAS BENEK |
BOLU MYO. – BESYO | 24 KASIM 2017 CUMA | 20:30 | SALON C | UMUT ERTEMEL | M.KAAN GÜVEN | İLYAS BENEK |
BOLU MYO. – SAĞLIK Y.O. | 27 KASIM 2017 PAZARTESİ | 17:30 | SALON C | UMUT KILIÇ | BATUHAN TOPÇU | İLKER YAVUZ |
YAB.DİL.Y.O.- S.ASTARCI MYO. | 27 KASIM 2017 PAZARTESİ | 18:30 | SALON C | BATUHAN TOPÇU | UMUT KILIÇ | İLKER YAVUZ |
Y.ÇELİK MYO. – İ.İ.B.F. | 27 KASIM 2017 PAZARTESİ | 19:30 | SALON C | FİKRİ ALAGÖZOĞLU | İLKER AKBAYIR | ABDÜRRAHİM KAYA |
MÜH.Mİ.FAK. – GÜZEL SAN.FAK. | 27 KASIM 2017 PAZARTESİ | 20:30 | SALON C | İLKER AKBAYIR | FİKRİ ALAGÖZOĞLU | ABDÜRRAHİM KAYA |
MENGEN MYO. – İLETŞİM FAK. | 28 KASIM 2017 SALI | 19:30 | SALON C | CAN DURGUT | MERT ELBAHADIR | BAYRAM ÖZTÜRK |
SEBEN MYO.-EĞİTİM FAK. | 28 KASIM 2017 SALI | 20:30 | SALON C | CAN DURGUT | MERT ELBAHADIR | BAYRAM ÖZTÜRK |
GEREDE MYO. – F.T.R.Y.O. | 29 KASIM 2017 ÇARŞAMBA | 17:30 | SALON C | SİNAN YILGÜNDÜZ | ARİF ERGÜN | ALİ KAYNAK |
DİŞ HEK. FAK. – İSA | 29 KASIM 2017 ÇARŞAMBA | 18:30 | SALON C | ARİF ERGÜN | SİNAN YILGÜNDÜZ | ALİ KAYNAK |
TURİZM OTL.Y.O. – SAĞ.HİZ.MYO. | 29 KASIM 2017 ÇARŞAMBA | 19:30 | SALON C | iPTAL |
|
|
A1 - B2 | 04 ARALIK 2017 PAZARTESİ | 17:30 | SALON C | KORAY DOĞANSOY | UMUT KILIÇ | VOLKAN TİRYAKİ |
B1 - A2 | 04 ARALIK 2017 PAZARTESİ | 19:30 | SALON C | UMUT KILIÇ | KORAY DOĞANSOY | VOLKAN TİRYAKİ |
C1 - D2 | 05 ARALIK 2017 SALI | 19:30 | SALON C | SİNAN YILGÜNDÜZ | FİKRİ ALAGÖZOĞLU | İLKER AKBAYIR |
D1- C2 | 05 ARALIK 2017 SALI | 20:30 | SALON C | FİKRİ ALAGÖZOĞLU | SİNAN YILGÜNDÜZ | İLKER AKNAYIR |
A1-B2 GALİBİ-C1-D2 GALİBİ | 08 ARALIK 2017 CUMA | 17:30 | SALON C | UMUT ERTEMEL | ARİF ERGÜN | FERDİ GÖKHAN CAN |
B1-A2 GALİBİ-D1-C2 GALİBİ | 08 ARALIK 2017 CUMA | 18:30 | SALON C | ARİF ERGÜN | UMUT ERTEMEL | FERDİ GÖKHAN CAN |
3.LÜK MAÇI | 13 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA | 17:30 | SALON C | SEMİH GÜNER | HAKAN ERKAN | BATUHAN TOPÇU |
FİNAL MAÇI | 13 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA | 18:30 | SALON C | HAKAN ERKAN | SEMİH GÜNER | BATUHAN TOPÇU |
KURALLAR:
Grup maçları 15X2 devre halinde oynatılacaktır. Çeyrek final,Yarı final ve Final maçları 20X2 devre halinde yapılacaktır.
Müsabakalarda Takımlar en fazla 12 kişilik liste verecektir. Müsabakalara katılan öğrencilerin, müsabaka öncesi 2017-2018 öğrenci kimlik kartları veya öğrenci olduklarına dair öğrenci belgeleri bulundurması zorunludur.
Sağlık raporu istenmeyecektir. Sorumluluğu Öğrencinin kendi beyanına tabidir.
Takımların başında Akademik/ İdari personelden en az 1 kişi mutlaka bulunacaktır.
Müsabakalarda Futsal oyun kuralları geçerlidir.
ORGANİZASYON KOMİTESİ TÜM TAKIMLARA BAŞARILAR DİLER.