Şampiyon Takımımızı Tebrik Ederiz
2023 Geleneksel Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Şubeler Arası Futbol Turnuvası'nda şampiyon olan TFFHGD Bolu Şubemizi tebrik eder, gelecek yıllarda düzenlenecek olan turnuvalarda üstün başarılar dileriz.

8-9 Temmuz 2023 tarihleri arasında Bolu Karaçayır futbol sahalarında düzenlenen turnuvanın grup maçları ve final müsabakasına dek toplam 3 maç oynayıp namağlup olarak final müsabakasına çıkan takımımız, TFFHGD Düzce Şubesi'ni normal süresi golsüz biten karşılaşmada penaltılar sonucu mağlup etmiş ve ilk kez katıldığı turnuvada şampiyon olmuştur.

Ayrıca şampiyon olan takımımıza desteklerini bir an olsun esirgemeyen TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı'ya, TFFHGD Başkanvekili Özhan Kurt'a, TFFHGD Genel Merkez Sekreteri Özgür Uçak'a, TFFHGD Müdürümüz Bayram Kiraz'a, Boluspor Kulübü Eski Başkanı ve SEM-MAK Yönetim Kurulu Başkanı Emir Semercioğlu'na, Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler'e, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol'a, ASKF Bolu Şube Başkanı Cemalettin Metin ve yönetim kurulu üyelerine, hakemlerimize ve gözlemcilerimize teşekkür ederiz.

Turnuvanın En İyi Kalecisi
Özkan ELİKKAYA (TFFHGD Bolu)


Turnuvanın En İyi Oyuncusu
Nihat HARTLI (TFFHGD Düzce)

Turnuvanın En Centilmen Takımı
TFFHGD Bursa

  
222 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın