13. OLAĞAN GENEL KURULU DUYURUSU

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Bolu Şubesi’nin Olağan Genel Kurul Toplantısı, aşağıda belirtilen gündeme göre 5 Mart 2021 Cuma günü saat 18.30’da Gençlik Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Toplantı Salonu (lokasyon bilgisi içeren harita sayfanın en altındadır.)'nda yapılacaktır. Belirtilen tarihte yeterli çoğunluğun sağlanamaması durumunda 12 Mart 2021 tarihinde aynı yer ve saatte yapılacaktır. Tüm üyelerimize ilanen duyurulur.

TFFHGD Bolu Şubesi Yönetim Kurulu 


GÜNDEM


1-)
Açılış ve yoklama


2-)
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı


3-)
 Divan heyetinin teşkili ( 1 Başkan, 1 Başkan Yardımcısı ve en az 2 Katip Üye Seçimi yapılacaktır.)


4-)
 2018–2021 faaliyet dönemi yönetim kurulu mali ve idari faaliyet raporunun okunması.


5-)
 Denetleme kurulu raporunun okunması.


6-)
 Yönetim kurulu ve denetleme kurulu raporlarının müzakeresi, oya sunulması.


7-)
 Yönetim kurulu ve denetleme kurulu raporlarının ayrı ayrı ibra edilmesi.


8-) 
2021–2024 faaliyet dönemi tahmini bütçesinin okunması, müzakeresi ve fasıllar arası aktarma yetkisinin yönetim kuruluna verilmesi ve oya sunulması.


9-)
 Derneğin zorunlu giderlerinin karşılanabilmesi için hakem ve gözlemcilerin bütün müsabaka tazminatlarından yapılacak yüzdelik kesintilerinin belirlenmesi ve yönetim kuruluna kesintilerin yapılabilmesi/toplanabilmesi için yetki verilmesi.


10-)
 Dernekte İŞ KANUNU AMİR HÜKÜMLERİ ÇERÇEVESİNDE (personelin farklı şekilde istihdam edilmelerinde; idari ve mali sorumluluk, ilgili şube yönetim kurulu ile dernek şube yönetimine ait olacaktır.) İstihdam edilen/edilecek personele verilecek aylık ücretlerin tespiti, ücret artışlarının ve diğer ödentilerin belirlenmesi, gerektiğinde ihtiyaç durumuna göre ilave personel alınması hususlarındaki karar yetkisinin şube yönetim kuruluna devredilmesi.


11-)
 Şube başkanı, yönetim kurulu asil/yedek üyeleri, denetleme kurulu asil/yedek üyeleri ve genel merkez asil/yedek delegeleri seçimleri.


12-)
 Dilek ve temenniler


13-)
Kapanış  
76 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın